Frank Korf

Onze sales specialist en ervaren ondernemer.
frank.korf@worldemp.com

Anil Vasu

Onze algemeen directeur van WoldEmp India Private Limited.
anil.vasu@worldemp.com

Hans van Gestel

Onze financiële expert.
hans.vangestel@worldemp.com

Inge Kimsma

Onze sales account manager.
inge.kimsma@worldemp.com

Peter van Londen

Onze specialist in de operatie.
peter.vanlonden@worldemp.com

Albert Mulder

Onze expert in menselijk gedrag en assessment.
albert.mulder@worldemp.com

Egbert Brouwer

Onze Business Partner.
egbert.brouwer@worldemp.com

Eric Tolhuisen

Eric Tolhuisen

Onze Business Partner.
eric.tolhuisen@worldemp.com

Neem vrijblijvend contact met ons op om uw kansen te ontdekken.

Stuur ons een E-mail op: info@worldemp.com of bel ons op: +31 (0)88 – 400 29 00
Neem contact op